Avrasyalı GROUP, 53 yıl önce Karaköy Bankalar Caddesi’nde elektrik malzemeleri satışı yapan firmamız ile ticaret hayatına başlamıştır.Aynı lokasyonda 34 yıl önce inşaa edilen Karaköy Menevşe İş Merkezi’ne taşınarak halen faaliyetlerini burada devam ettirmektedir.

Sektörün talepleri doğrultusunda 2011 yılından itibaren elektrik malzemeleri satışı ile birlikte anahtar teslimi elektrik mekanik taahhüt projeleri ve tesis yönetimi işlerinde de yer alarak hizmet yelpazesini geliştirme kararı almış ve bu kararla şu anda faaliyette bulunduğu ana merkezine taşınarak taahhüt kanadını güçlendirmiştir.

Yurt içi ve yurt dışı deneyimli, dinamik, sonuç ve çözüm odaklı ekibi ile proje çiziminden anahtar teslimi son montajlara kadar,taahhüt hizmetlerinde işlerin daha hızlı, sistematik, daha ekonomik maliyetlerle yürümesi için elektromekanik kimliğini katmıştır. Yine aynı yıl “elektrik mekanik taahhüt projeleri”nin ayrılmaz bir parçası olarak gördüğü kurumsal kimlik uygulamaları alanında faaliyetlerini genişletmiştir.

Avrasyalı Teknik Hizmet Ltd. Şti, elektrik mekanik taahhüt işlerine inşaat ve dekorasyon faaliyetlerini ekleyerek yurt içinde çeşitli anahtar teslimi butik projelere imza atmıştır.

Konusunda uzman kadroları, iş ortakları, yöneticileri ile toplam 140 kişilik ekip, faaliyet konularındaki tüm iş kalemlerinin dizaynı aşamasından montajın bitimine kadar devam eden süreçleri hassasiyetle yöneterek müşteri memnuniyeti ilkesi temelinde faaliyetini sürdürmeyi hedeflemektedir.